cropped-frankseu-slavickingdom-lechina-empire.jpg

Dlaczego powstała ta strona?

Witam

Historia Magistra Vitae Est, – Historia jest nauczycielką życia…

Jednakże aby ta nauczycielka poprawnie spełniała swoją edukacyjną rolę musi być prawdziwa, a odbite w niej, niczym lustrze, zdarzenia muszą jak najwierniej ukazywać rzeczywistość historyczną.

Tak się składa że, na ten czas, naszą historie z oficjalnych źródeł przeglądam jak w krzywym zwierciadle a moje serce i mój rozum domagają się by wykrzyczeć naszą polską, naszą lechicką, naszą słowiańską wersję zdarzeń.

Wiemy że „historię piszą zwycięzcy”, a fakt że, Polska przez wiele pokoleń była pozbawiona własnej państwowości, własnych uczelni i niespętanej politycznie kadry naukowej, zaowocował tym, że naszą historię, pięknego dumnego kraju, pisano wedle uznania rozbiorców. Naszą historię pisano pod dyktando politycznych potrzeb Niemiec, Rosji i Austrii, to właśnie w okresie rozbiorów najbardziej oraz najagresywniej zaczęto zmieniać, modyfikować, skracać, przeinaczać spłycać i zakłamywać fakty z dziejów naszej ojcowizny. Nie można tu również pominąć faktu że jest jeszcze jeden sprawca takiego przeinaczania, sprawca który fałszuje naszą historię od wielu, wielu stuleci a podobno robi to w imię Boga. Kościół, bo oczywiście o nim tu mowa, od zarania znanych nam dziejów Polski, po dziś dzień,  stara się zniszczyć nędzne resztki tego co pozostało po starożytnej Lechii. Ta indoktrynacja jest równie sprawna co niezmienna od czasów samego Mieszka I. Z Polskich starożytnych zapisków pisanych głagolicą lub runami nie ostało się nic, na nasze szczęście, kościół nie wszędzie miał możliwości niszczenia kronik i bibliotek, wiele z nich zachowało się u naszych sąsiadów lub krain z nami sąsiadujących.

Historia jednak kołem się toczy i wygląda na to, że obecnie jest czas przebudzenia Słowian z jednej strony i PRAWDZIWEGO PRZEŁOMU w archeologii i historii z drugiej strony. Otóż to co podpowiadało mi serce od wielu już lat na temat naszych dziejów, dziś w skutek rozwoju ścisłych nauk, rozum może potwierdzić, że serce miało rację.

Tą ścisłą dziedziną która wdarła się niczym tornado w głąb bibliotek, siejąc spustoszenie na półkach, wyrywając zafałszowane stronice z dzieł pełnych naciąganych teorii jest GENETYKA.

Genetyka która jest wykorzystana do badania DNA i ustalania np. ojcostwa, genetyka, która jest wykorzystana do jednoznacznego ustalania sprawców przestępstw, gwałtów, genetyka, która jest tak precyzyjna, twarda i jednoznaczna, że na podstawie wyników jej badań, niektórzy złoczyńcy otrzymują nawet karę śmierci. Ta sama genetyka jest teraz zmorą historyków i archeologów, którzy do tej pory mieli, co tu dużo owijać w bawełnę, spore możliwości nadinterpretacji czy naciągania faktów – wystarczyło być autorytetem by jednostronnie naginać fakty. Skutek tornada genetycznego jest nie tylko taki że trzeba pisać od nowa historię świata, Europy i naszej Lechii. Skutek jest taki, że Historia i Archeologia otrzymały w końcu twarde naukowe narzędzia które pozwolą im, jeśli tylko będą chcieli, wygładzać krzywe zwierciadła.

Proces jest długi, żmudny a ja chcę im to ułatwić i przyśpieszyć.

Zatem poznania pradziejów starożytnej Polski czyli Lechii czas rozpocząć…

 

13 myśli na temat “Dlaczego powstała ta strona?

 1. ogromnie zaciekawił mnie powód powstania tej strony a zarazem wstęp do poznania prawdziwej historii Polski, już jakiś czas temu trafiłem na artykuły o Lechitach i Lechii ale pierwszy raz widzę strone taką jak Twoja.
  Z ciekawością będę śledził Twoje wpisy
  Pozdrawiam

 2. Witam
  Już jakiś czas temu natrafiłem na wzmianki i artykuły o Lechii. Przypadkowo trafiłem na Twoją stronę szukając informacji o starożytnych piramidach budowanych przez naszych przodków. Bardzo cieszę się, że tutaj trafiłem widzę w Tobie prawdziwą pasję i chęć do dzielenia się odkryciami z innymi. Czekam na kolejne artykuły.
  Pozdrawiam

 3. Wielka Lechia czyli starożytni Polacy sprzed 3000 lat rządzili Europą więc Hitler palił biblioteki gdy się o tym dowiedział bo tylko wiedza o historii stała mu na drodze że to starożytni Polacy a nie germanie rządzili w europie
  Bo niby po co inteligentny polityk miałby palić biblioteki
  po to żeby ukryć wiedzę z historii europy i w to miejsce napisać swoją wymyśloną historię

  1. Trzeba dościślić że nawet nazwa „Germania” została sobie przywłaszczona. Po pierwsze pierwotne znaczenie Germania/e to sąsiedzi (dla rzymian to oznaczało sąsiedzi a nie Niemcy). Po drugie słowo germania zawiera końcówkę „ania” co jest JEDNOZNACZNYM wyznacznikiem słowiańskiego pochodzenia tego słowa! Pozdrawiam

  2. No właśnie a nie że Polska powstała w 966 roku bo wtedy słowiański król Lechii Mieszko I przyjął chrzest w obrządku rzymskim (wcześniej przyjęliśmy chrzest w obrządku słowiańskim za Piasta Koszyszka)

 4. Witam.
  Mam pytanie dotyczące Lelewella.
  Podobno zakwestionował bitwę pod Grunwaldem. To dosyć poważny zarzut.
  Czy macie jakieś materiały źródłowe potwierdzające ten fakt?

 5. Witam,
  Podobno Lellewel zakwestionował bitwę pod Grunwaldem.
  Czy macie jakieś materiały źródłowe potwierdzające ten zarzut?

  1. Witam

   Odnośnie długiego czasu.
   Dość długo nie miałem możliwości kontynuować pisania. Na razie wróciłem.
   Odnośnie Lellewela – niestety obecnie nie mam takich źródeł a chętnie bym je tu umieścił.
   Postaram się przeedytowcać treść artykułu.

   Pozdrawiam
   Paweł

 6. Sława.
  Cieszę się, że taka strona zaistniała. Kopalnia wiedzy o naszej historii-mam nadzieję, że nie przestaniesz pisać i odkrywać wiedzy za kilka- kilkanaście miesięcy tak jak to jest z kilkoma portalami o słowiańszczyźnie :) Trzymam kciuki i czekam na kolejne artykuły i źródła do czytania.

  Pozdrawiam i niech Duchy Przodków będą z nami.

 7. Apropo palonych ksiag przez niemcow. W Kaliszu, w miejscu gdzie jest obecnie ulica Babina byl kanal , ktory Niemcy zasypali razem z zydowskimi ksiegami… zastanawiam sie czasem czy moglo cos tam jeszcze przetrwac… jakie skarby ukrywa ta ziemia…

 8. Super, w końcu wyjaśnienie początków państwa Polskiego, jest strona o słowiańskich królach Lechii a nie jakieś papranie młodym ludziom że Polska powstała w 966 roku czyli przyjęcie chrztu a wtedy Mieszko I słowiański król Lechii przyjął chrzest w obrządku rzymskim co go zdegradowało do księcia (wcześniej za króla Piasta Koszyszka przyjęliśmy chrzest w obrządku słowiańskim

 9. Często zastanawiam się co było prawdziwym powodem tego, że kościół zadał sobie tyle trudu, żeby wymazać nie tylko Naszą przedchrześcijańską historię, ale w ogóle jakąkolwiek świadomość o Naszym przedchrześcijańskim istnieniu.
  Myślę, że powodem tego nie była sama religia, tylko prawdziwe znaczenie Naszego pochodzenia, tego kim naprawdę jesteśmy. Uważam, że religia w tym wszystkim była narzędziem a nie powodem.

Dodaj komentarz